تاریخ: ۱۷:۲۲ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
برگزاری مستمر ملاقات عمومی با شهروندان در هر روز در راستای شناسایی و حل مشکلات و رفع دغدغه‌های شهروندان

✅ #مهندس_محمدرضا_منیعی_کلجاهی سرپرست شهرداری اسکو از برگزاری مستمر ملاقات عمومی با شهروندان در هر روز در راستای شناسایی و حل مشکلات و رفع دغدغه‌های شهروندان خبر داد. 🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، با توجه به نیاز برقراری ارتباطی پویا و دوسویه بین شهروندان با مدیریت شهری هر روز دیدار مردمی سرپرست […]

✅ #مهندس_محمدرضا_منیعی_کلجاهی سرپرست شهرداری اسکو از برگزاری مستمر ملاقات عمومی با شهروندان در هر روز در راستای شناسایی و حل مشکلات و رفع دغدغه‌های شهروندان خبر داد.

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، با توجه به نیاز برقراری ارتباطی پویا و دوسویه بین شهروندان با مدیریت شهری هر روز دیدار مردمی سرپرست شهرداری اسکو با شهروندان انجام می گیرد و در این نشست صمیمی شهروندان بدون واسطه به بیان مشکلات و مسائل خود می پردازند .

 

🔹#مهندس_محمدرضا_منیعی_کلجاهی سرپرست شهرداری اسکو تصریح کرد: از یک سو برگزاری جلسه ملاقات مردمی در راستای حل مشکلات و رفع دغدغه‌های شهروندان به منظور خدمت‌رسانی هر چه بیشتر و با کیفیت تر در حوزه‌های مختلف مدیریت‌شهری بوده و از سوی دیگر ارتباط مستقیم و بدون واسطه، ضمن تکریم ارباب رجوع، آرامش روحی و روانی شهروندان را در رسیدگی به مشکلاتشان در پی داشته و از این رو ملاقات مردمی هر روز در شهرداری اسکو برگزار می شود.

🔹وی اظهار کرد: باید توجه داشت که حضور در بین مردم و شنیدن مشکلات مردم از زبان آنها، تعامل و همکاری مجموعه شهرداری و اولویت بندی مسائل و مشکلات شهر جهت اقدام و رسیدگی با توجه به محدودیت های اعتباری از مهمترین عوامل موفقیت مجموعه شهرداری است.

🔹سرپرست شهرداری اسکو خدمت صادقانه به مردم را نعمتی الهی دانست که باید از آن در جهت رفع نیازهای مردم بهره لازم را برد و تصریح کرد: تحقق اهداف مدیریت شهری در خصوص ساخت شهری ایده آل در گرو رفع نیازهای زندگی شهروندی بوده و راه رسیدن به این مهم علاوه بر شنیدن و آگاهی از سطح مشکلات، برنامه ریزی های صحیح و اصولی مدیریتی است که این مهم با مشارکت همه جانبه مردم و اعمال شیوه های مدیریتی نوین محقق شده و راهکاری اثرگذار جهت عبور از بحران های شهری است.

🔹وی همچنین ضمن تأکید بر برگزاری مستمر ملاقات عمومی با شهروندان در هر روز، عنوان کرد: موضوعات و درخواست های مردمی در این جلسات مطرح و تلاش می شود با همفکری و اهتمام ویژه، در راستای رفع مشکلات پیش روی شهروندان گام های موثری برداشته شود .

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.