تاریخ: ۱۷:۱۳ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
پیام تبریک سرپرست شهرداری اسکو به مناسبت هفته نیروی انتظامی

🔸پیام تبریک سرپرست شهرداری اسکو به مناسبت هفته نیروی انتظامی 🔸سرپرست شهرداری اسکو در پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را گرامی داشت و از زحمات کلیه دست اندرکاران این نهاد در حفظ امنیت جامعه قدردانی کرد. 🔸متن پیام #مهندس_محمدرضا_منیعی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم 🔻امنیت و آرامش حاکم بر کشور عزیز […]

🔸پیام تبریک سرپرست شهرداری اسکو به مناسبت هفته نیروی انتظامی

🔸سرپرست شهرداری اسکو در پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را گرامی داشت و از زحمات کلیه دست اندرکاران این نهاد در حفظ امنیت جامعه قدردانی کرد.

🔸متن پیام #مهندس_محمدرضا_منیعی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

🔻امنیت و آرامش حاکم بر کشور عزیز ایران ، مرهون تلاشها و رشادت کلیه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که همواره با از خود گذشتگی این موهبت ارزشمند را برای ملت عزیز ایران فراهم کردند.

🔻نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در حفظ نظم، امنیت داخلی و برقراری فضای آرام جامعه نقش اساسی و کلیدی بر عهده دارد و همیشه ثابت کرده است که بعنوان یار و یاور در کنار مردم بوده و از هرگونه خدمتِ صادقانه کوتاهی نکرده است.

🔻البته در این بین نیروی انتظامی در راه برقراری امنیت جامعه شهیدان و جانبازان زیادی را تقدیم ایران اسلامی کرده که همواره بر دلاوری ها و ایثارگری‌های آنان افتخار می ورزیم.

🔻اینجانب ضمن پاسداشت و ارج نهادن به خانواده های شهیدان و جانبازان ناجا ، “هفته نیروی انتظامی” را به کلیه نیروهای ارزشمند و جان برکف این نهاد در شهرستان اسکو تبریک عرض می کنم و برای همه این عزیزان عمری با عزت مسئلت دارم.

محمد‌رضا منیعی
سرپرست شهرداری اسکو

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.