تاریخ: ۷:۲۲ :: ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
✅ جشن بزرگ “زیر سایه خورشید” با حضور کاروان خادمان رضوی در اسکو برگزار شد

  🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، به مناسبت دهه کرامت و ولادت امام هشتم شیعیان جهان، مراسم جشن بزرگ میلاد امام رضا(ع) شامگاه دوشنبه با حضور امام جمعه شهرستان اسکو، خادمین حرم رضوی، جمعی از مسئولین و اقشار پرشور مردم برگزار شد. 🔻اسکو در هشتمین روز از دهه کرامت میزبان خدام […]

 

🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، به مناسبت دهه کرامت و ولادت امام هشتم شیعیان جهان، مراسم جشن بزرگ میلاد امام رضا(ع) شامگاه دوشنبه با حضور امام جمعه شهرستان اسکو، خادمین حرم رضوی، جمعی از مسئولین و اقشار پرشور مردم برگزار شد.

🔻اسکو در هشتمین روز از دهه کرامت میزبان خدام حرم رضوی شد و هزاران عاشق و دل‌شیفته عالم آل محمد‌(ص) با حضور در پارک شهرداری اسکو از راه دور عرض ارادتی نسبت به امام رضا‌(ع) داشتند.

🔻#مهندس_بابک_شریفی شهردار اسکو دهه کرامت را دهه با برکت و فرصت مناسبی برای ایجاد روش‌های موفقیت‌آمیز در مقابله با آسیب‌های اجتماعی، احیای هویت اسلامی و گفتمان رضوی در جامعه دانست و اظهار داشت: کاروان خدام حرم رضوی برای یازهمین سال متوالی به این دیار سفر کرده و و مورد استقبال گرم مسئولین و مردم قرار گرفتند.

🔻وی همچنین با بیان اینکه امسال با حضور خدام حرم رضوی برنامه‌های دهه کرامت با شور و حال معنوی در شهر اسکو برگزار شد، گفت: ‌آنچه که منجی بشریت است ولایت است و این ولایت است که به ما درس زندگی می‌دهد.

🔻مهندس شریفی مسئول ستاد مردمی یازدهمین جشنهای زیر سایه خورشید در پایان با اشاره به بخشی از برنامه های اجرا شده در روز حضور خدام حرم رضوی بعنوان سفیران امام هشتم شیعیان در اسکو افزود: در مدت حضور خدام امام رضا‌(ع) استقبال عمومی و غبارروبی مزار مطهر شهدای گمنام، مراسم غبارروبی امامزاده عبدالغفار و مزار مطهر شهدای اسکو، حضور در بیمارستان و دلجویی از بیماران، دیدار با امام جمعه شهرستان اسکو، دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان گرانقدر و مراسم جشن عمومی زیر سایه خورشید به مناسبت ولادت امام رضا(ع) بخشی از برنامه هایی بود که از طرف این ستاد و با استقبال پرشور مردم برگزار شد.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.