تاریخ: ۷:۰۶ :: ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
☑️ رئیس شورای اسلامی شهر اسکو: هدف شورای شهر خدمت به مردم و رسیدن به اموراتی است که مردم نیاز دارند.

☑️ رئیس شورای اسلامی شهر اسکو: هدف شورای شهر خدمت به مردم و رسیدن به اموراتی است که مردم نیاز دارند. 🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، حاج علیرضا حیرت رییس شورای اسلامی شهر اسکو هدف شورای اسلامی شهر را خدمت به مردم و رسیدن به اموراتی دانست که مردم نیاز دارند […]

☑️ رئیس شورای اسلامی شهر اسکو: هدف شورای شهر خدمت به مردم و رسیدن به اموراتی است که مردم نیاز دارند.

🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، حاج علیرضا حیرت رییس شورای اسلامی شهر اسکو هدف شورای اسلامی شهر را خدمت به مردم و رسیدن به اموراتی دانست که مردم نیاز دارند و افزود: شهروندان صاحبان اصلی شهر هستند و پیشرفت و آبادانی شهر بدون کمک آنها میسر نخواهد بود.

🔻رییس شورای اسلامی شهر اسکو با بیان اینکه ما به عنوان یک خدمتگزار و خادم مردم در پی مطالبات مردم بوده و پل ارتباطی و زبان گویای مردم با مسئولین، ادارات و نهادها هستیم، تصریح کرد: ما مردم را جدا از خود نمی دانیم بلکه هر شهروند یک شهردار است و باید ما را در ساختن یک شهر خوب یاری کند.

🔻 علیرضا حیرت با بیان اینکه شهرداری اسکو تاکنون تلاش‌های زیادی برای ارائه خدمات بهتر به مردم انجام داده، اظهار کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر اسکو به دنبال ایجاد فضایی برای ارائه خدمات در جهت ایجاد شهری انسان محور هستند و به همین دلیل برنامه های فرهنگی و اجتماعی همگام با توسعه و عمران شهری در دستور قرار دارد.

🔻وی ضمن دعوت از مردم و مسئولین به همکاری و کمک به شورا و شهرداری عنوان کرد: از مردم انتظار داریم در مدت زمان فعالیت شورا همکاری لازم را با ما داشته باشند چرا که شهروندان صاحبان اصلی شهر هستند و پیشرفت و آبادانی شهر بدون کمک آنها میسر نخواهد بود.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.