کاهش ۳۰ درصدی عوارض شهرداری تا پایان اسفند تمدید شد

به اطلاع همشهریان عزیز میرساند نظر به اتمام مهلت تعیین شده جهت برخورداری از کاهش عوارض ۳۰ درصدی تا پایان بهمن ماه ، با توجه به درخواستهای مکرر مردم و استقبال شهروندان جهت پرداخت عوارض خود در روزهای پایانی ، جهت برخورداری کلیه شهروندان، این مصوبه تا پایان اسفند ماه تمدید گردید. نظر به اینکه […]

به اطلاع همشهریان عزیز میرساند نظر به اتمام مهلت تعیین شده جهت برخورداری از کاهش عوارض ۳۰ درصدی تا پایان بهمن ماه ، با توجه به درخواستهای مکرر مردم و استقبال شهروندان جهت پرداخت عوارض خود در روزهای پایانی ، جهت برخورداری کلیه شهروندان، این مصوبه تا پایان اسفند ماه تمدید گردید.

نظر به اینکه کاهش ۳۰ درصدی عوارض شهرداری بر روی قبوض توزیع شده اعمال گردیده و مهلت پرداخت قبوض تا پایان اسفند ماه می باشد، لذا تقاضا می شود جهت جلوگیری از ازدحام در روزهای پایانی سال از هم اکنون نسبت به پرداخت آن اقدام نمایید.

لازم به توضیح می باشد آن دسته از عزیزانی که تا پایان سال موفق به پرداخت قبوض خود نشوند مبلغ کاهش یافته بعنوان بدهی معوقه و بصورت اتوماتیک در سال بعد اعمال می گردد.

یادآور میشود شهرداری اسکو جهت رفاه حال همشهریان، تسریع امور شهروندان و جلب رضایتمندی آنان، علاوه بر ساعات اداری بعد از ظهرها نیز از ساعت ۱۵ الی ۱۷ جهت انجام امورات اداری در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

🔹 با پرداخت به موقع عوارض در آبادانی شهرمان سهیم باشیم.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.