تاریخ: ۸:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۲/۰۶
پیام تبریک مشترک رییس شورای اسلامی و شهردار اسکو بمناسبت روز پاسدار و روز جانباز

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، علیرضا حیرت رییس شورای اسلامی و بابک شریفی شهردار اسکو در پیامی مشترک اعیاد فرخنده شعبانیه و روز پاسدار و جانباز را به عموم مردم شریف و شهیدپرور اسکو بالاخص پاسداران و جانبازان عالیقدر و خانواده های معظم ایشان تبریک گفتند. 🔹متن این پیام بدین شرح […]

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، علیرضا حیرت رییس شورای اسلامی و بابک شریفی شهردار اسکو در پیامی مشترک اعیاد فرخنده شعبانیه و روز پاسدار و جانباز را به عموم مردم شریف و شهیدپرور اسکو بالاخص پاسداران و جانبازان عالیقدر و خانواده های معظم ایشان تبریک گفتند.

🔹متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

🔹در تاریخ اسلام، ماه مبارک شعبان، مزین است به طلوع انوار تابناکی از آسمان امامت و ولایت که با طلوع نورانی خود، روشنی بخش دلها و دیدگان مؤمنین خداجویند. ماه شعبان، ماه اعیاد آسمانی است که با فرخنده میلاد با سعادت مصباح الهدی و سفینه النجاه، سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، قمر تابناک بنی هاشم، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سید الساجدین، حضرت زین العابدین(ع) آغاز می شود و شور و شعفی وصف ناشدنی در تمامی مسلمانان و آزادی خواهان جهان ایجاد می نماید.

🔹یقیناً، نامگذاری سالروز میلاد خجسته سرور جوانان بهشت و قهرمان حماسه کربلا بعنوان روز پاسدار و نامگذاری میلاد علمدار کربلا بعنوان روز جانباز نشانه ای از پیوند عمیق انقلاب اسلامی با سرزمین نینوا و ستاره های تابناک آن است.

🔹پاسداران و جانبازان شریف ایران اسلامی که نمادی از حرّیت، آزادگی و مقاومت هستند، همواره در طول تاریخ انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و پس از آن، در دفع شرّ اجانب تاثیر بسزایی داشته اند و توانسته اند آنگونه که باید و شاید مدافع مردم و میهن اسلامی مان باشند.

🔹لذا ضمن تبریک اعیاد فرخنده و پربرکت شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور اسکو بالاخص پاسداران و جانبازان عالیقدر و خانواده های معظم ایشان، تبریک و تهنیت عرض نموده، سربلندی همگان را در سایه سار عنایت حضرت ولیعصر(عج) در پیمودن راه شهدای والامقام، با پیروی از آموزه های گهربار امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه ایزد منان، خواستاریم.

بابک شریفی                         علیرضا حیرت
شهردار اسکو               رییس شورای اسلامی اسکو

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.