تاریخ: ۱۲:۰۲ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
پیام تبریک مشترک رئیس شورای اسلامی و شهردار اسکو به مناسبت میلاد فرخنده دخت نبی اکرم (ص)

پیام تبریک مشترک رئیس شورای اسلامی و شهردار اسکو به مناسبت میلاد فرخنده دخت نبی اکرم (ص) 🔹علیرضا حیرت رئیس شورای اسلامی و بابک شریفی شهردار اسکو با صدور پیامی سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تبریک گفتند. 🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، در متن این پیام آمده است: 🔹بیستم […]

پیام تبریک مشترک رئیس شورای اسلامی و شهردار اسکو به مناسبت میلاد فرخنده دخت نبی اکرم (ص)

🔹علیرضا حیرت رئیس شورای اسلامی و بابک شریفی شهردار اسکو با صدور پیامی سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تبریک گفتند.

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، در متن این پیام آمده است:

🔹بیستم جمادی الثانی، سالروز ولادت با سعادت، ام ابیها، اسوه تقوی و معنویت، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، یاد آورجایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ ایران اسلامی است.

🔹فاطمه آن سلاله پاک محمدی، آن بزرگ بانویی که نامش برگرفته از فاطرالسماوات است. چشمه زلال ولایت ، واسطه فیض امامت و جلوه ای از جمال خداوند در عالم هستی است. ولادت زهرای اطهر(س) روز بزرگداشت مقام زن و روز مادر فرصت ارزشمندی است برای تکریم و تجلیل مادران و زنان جامعه اسلامی و ترویج ارزشهای و فضائل و کرامات بانوی اول اسلام در فضای این سرزمین نورانی است.

🔹به همین مناسبت ضمن تبریک میلاد فرخنده دردانه آفرینش، صمیمانه برای مادران و بانوان شریف و پاکدامن کشور تندرستی و شادکامی و توفیق خدمت بیشتر به این عزیزان را از خداوند منان مسئلت می نماییم.

بابک شریفی                  علیرضا حیرت
شهردار اسکو         رییس شورای اسلامی اسکو

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.