تاریخ: ۱۷:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
پیام تبریک سرپرست شهرداری اسکو به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

☑️ پیام تبریک سرپرست شهرداری اسکو به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی 🔸 سرپرست شهرداری اسکو در پیامی روز آتش نشانی و ایمنی را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک گفت. 🔸 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، مهندس محمدرضا منیعی به مناسبت فرارسیدن هفتم مهرماه، روز آتش‌نشانی و ایمنی، با […]

☑️ پیام تبریک سرپرست شهرداری اسکو به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

🔸 سرپرست شهرداری اسکو در پیامی روز آتش نشانی و ایمنی را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

🔸 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، مهندس محمدرضا منیعی به مناسبت فرارسیدن هفتم مهرماه، روز آتش‌نشانی و ایمنی، با صدور پیامی این روز را به تمام آتش‌نشانان و کارکنان خدوم واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اسکو تبریک گفت.

🔰 متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
🔸 هفتم مهرماه که به نام روز آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده است، روز تجلیل و پاسداشت از بزرگ مردانی است که با سرلوحه قرار دادن ایثار، شهامت و از جان گذشتگی در زندگی خود رسالت خطیر نجات جان همنوعان را برعهده گرفتند تا در میان شعله ها، بیمها و فاجعه ها، چراغ امید را همواره در دلها روشن نگه دارند.

🔸 این روز فرصت مغتنم و بهانه ای برای تقدیر از رشادتهای ایثارگونه این غیورمردان بی ادعایی است که با اخلاص و احساس مسئولیت، گام در این مسیر سخت و طاقت فرسا می نهند و حماسه های بی بدیلی در راه خدمتگذاری می آفرینند.

🔸 “آتش نشانی” تنها یک شغل نیست، بلکه رسالتی از جنس عشق و ایثار سرشته با ایمان و اعتقاد است که بدون تردید اجر اخروی این حماسه آفرینان و ناجیان نزد پروردگارشان محفوظ است.

🔸 اینجانب فرارسیدن هفتم مهرماه روز آتش‌نشانی و ایمنی را به تمام آتشنشانان علی الخصوص کارکنان واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اسکو تبریک عرض می‌نمایم و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی آنها، سلامتی و توفیق روزافزونشان را از درگاه خداوند منان خواستارم.

محمد رضا منیعی
سرپرست شهرداری اسکو

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.