تاریخ: ۸:۳۸ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
پیام تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار

💢 پیام تبریک مدیریت شهری اسکو به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار ✅ به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، #مهندس_ایوب_قدیمی رییس شورای اسلامی و #مهندس_علی‌اصغر_قنبری شهردار اسکو در پیامی فرارسیدن روز پرستار را به جامعه پرستاری و زحمت‌کشان حوزه سلامت تبریک گفتند. در متن این […]

💢 پیام تبریک مدیریت شهری اسکو به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار

✅ به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، #مهندس_ایوب_قدیمی رییس شورای اسلامی و #مهندس_علی‌اصغر_قنبری شهردار اسکو در پیامی فرارسیدن روز پرستار را به جامعه پرستاری و زحمت‌کشان حوزه سلامت تبریک گفتند. در متن این پیام تبریک آمده است:

بسمه تعالی

🔹سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) بعنوان روزپرستار ،ادای احترام به پرستارانی است که مهربانیشان مرهمی برای بیماران و تلاش شان، وسیله ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است.

🔹شغل شریف و پر زحمت پرستاری، تفسیر بی نهایت زیبایی از فداکاری، صبوری و نوع دوستی است که با رأفت و شکیبایی خویش از درد بیماران کاسته، مرهم مهربانی را بر زخمها زده و در پرتو الطاف خداوند متعال، نعمت بزرگ عافیت را برای آنان به ارمغان می آورند.

🔹اینجانبان ضمن تبریک سالروز ولادت خجسته حضرت زینب کبری(س) و گرامیداشت روز پرستار، بدین‌وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و مجاهدت‌های ارزنده این قشر شریف ابراز داشته و توفیق روز افزون پرستاران دلسوز و ساعی را از درگاه خداوند منان مسألت داریم.

ایوب قدیمی
رییس شورای اسلامی اسکو

علی اصغر قنبری
شهردار اسکو

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.