تاریخ: ۸:۱۰ :: ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
مهندس بابک شریفی شهردار اسکو خبرداد: از ایده ها و پیشنهادات نو در جهت برندسازی شهر اسکو و همچنین ایجاد شهری خلاق و توسعه یافته با مشارکت شهروندان استقبال می کنیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، #مهندس_بابک_شریفی شهردار اسکو مشارکت شهروندان در امور شهری را زمینه ساز ارتقای توسعه شهری دانست و خاطرنشان کرد: لزوم تقویت شاخص های مشارکت مردم در جهت دستیابی به توسعه پایدار شهری نیازمند بسترسازی زمینه حضور مردم در عرصه عمومی است. مهندس شریفی شهردار اسکو با اشاره […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، #مهندس_بابک_شریفی شهردار اسکو مشارکت شهروندان در امور شهری را زمینه ساز ارتقای توسعه شهری دانست و خاطرنشان کرد: لزوم تقویت شاخص های مشارکت مردم در جهت دستیابی به توسعه پایدار شهری نیازمند بسترسازی زمینه حضور مردم در عرصه عمومی است.

مهندس شریفی شهردار اسکو با اشاره اینکه مردم صاحبان شهر هستند و بر همین اساس، اجرای پروژه های شهری در جهت رضایت شهروندان صورت می گیرد، اظهارداشت: امیدواریم بتوانیم با بهره گیری از ایده ها و پیشنهادات نو در جهت برندسازی شهر اسکو و همچنین تبدیل شهر اسکو به شهری خلاق و توسعه یافته با مشارکت شهروندان گام برداریم.

وی با بیان این که شهرداری اسکو همه توان خود را در جهت ارائه بهترین خدمات به شهروندان بکار بسته است اظهار داشت : نگهداری شهر هزینه‌های هنگفتی داشته و همواره سعی نموده ایم تا با توجه به کاهش منابع مالی و درآمدهای شهرداری و نیز وضعیت اقتصادی جامعه بهترین خدمات را در جهت رضایتمندی شهروندان ارائه نمائیم و بدون شک هیچ عاملی به اندازه اعتماد مردم برای مدیریت شهری ارزشمند و مفید نبوده و این می تواند در توسعه همه جانبه و ابعاد مختلف شهرها موثر باشد.

مهندس شریفی جلب مشارکت های مردمی، برند سازی و سرمایه گذاری را سه رویکرد اصلی مدیریت شهری در مسیر توسعه دانست و خاطرنشان کرد: بدون شک هر شهری که در جهت رضایتمندی شهروندان، ورود سرمایه گذاران و بهره گیری از بخش خصوصی امتیاز بیشتری کسب کند، به همان میزان موفقیت بیشتری را به دست می آورد.

شهردار اسکو با اشاره به موضوع محله محوری و ارائه خدمات مناسب به شهروندان و تسریع در اجرای طرحهای عمرانی در جهت نیاز شهروندان و تأمین رفاه آنان، وضعیت شهر را در خدمات رسانی و محله محوری مطلوب ارزیابی کرد و افزود: شهرداری اسکو با تمام تلاش پیگیر مطالبات شهروندان می باشد و مصمم است تا همانطور که شایسته شهروندان فهیم این شهر می باشد خدمت نماید.

مهندس شریفی ادامه داد: شهرداری در همه حال برای پیشبرد اهداف خود نیازمند مشارکت شهروندان است و همراهی شهروندان در پرداخت عوارض های شهری موجب خواهد شد که شهرداری اسکو بتواند با تسریع در اجرای پروژه ها و برگزاری برنامه های متعدد در راستای توسعه همه جانبه و متوازن شهر گامهای اساسی بردارد.

🔻 وی در پایان از کمبود منابع مالی شهرداری اسکو در ماههای اخیر سخن گفت و ادامه داد: با همه کمبودها و نارسایی هایی که وجود دارد خوشبختانه تمامی پروژه ها در حال اجرا بوده و مجموعه شهرداری اسکو به صورت شبانه روزی و با تمام توان خود، با شناسایی مشکلات موجود در شهر و با تشکیل جلسات مداوم، به رفع موانع می پردازد که با حمایت شهروندان می توانیم در رسیدن به شهر ایده ال، خلاق و توسعه یافته قدم های مؤثرتری برداریم.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.