تاریخ: ۸:۴۵ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۲
مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان با موضوع وصف شهرستان اسکو برگزار شد.

✅ مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان به همت #شهرداری_اسکو با پرداختن به چالش وصف شهرستان اسکو در سالن چندمنظوره شهرداری برگزار شد. 🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، همزمان با #هفته_دولت و دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیرخم، #شهرداری_اسکو در یک فضای شاد و جذاب اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ […]

✅ مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان به همت #شهرداری_اسکو با پرداختن به چالش وصف شهرستان اسکو در سالن چندمنظوره شهرداری برگزار شد.

🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، همزمان با #هفته_دولت و دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیرخم، #شهرداری_اسکو در یک فضای شاد و جذاب اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ نقاشی با حضور ۱۰۰ کودک و نوجوان در سالن چندمنظوره شهرداری نمود که این امر به سبب تاثیر پذیری کودکان و نوجوانان، یک حرکت ارزشمند تلقی می شود.

 

🔻 #مهندس_بابک_شریفی شهردار اسکو یکی از اهداف اجرای این برنامه ها را ایجاد نشاط و بالا بردن سطح خلاقیت و غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان نامید و افزود: پایه ریزی فکری و فرهنگی از کودکی آغاز می شود و آنچه که کودک امروز با آن آشنا می شود، در آینده تاثیر آن در جامعه نمایان خواهد شد.

🔻وی اجرای این مسابقه را موجب پدید آمدن فضای صمیمی در بین شهروندان دانست و در ادامه درباره نگرش شهرداری به برنامه های فرهنگی و هنری گفت: تلاش ما این است ضمن عمل به وظیفه خود در حوزه فرهنگی شهرداری، نوعی تعمق و فرهنگ سازی در این برنامه ها بگنجانیم و آموزش توام با احترام را نسبت به مردم به عنوان مخاطبین اصلی برنامه های فرهنگی-هنری در دستور کار خود قرار بدهیم و از موازی کاری، ناهماهنگی و رقابتهای نادرست بپرهیزیم.

🔻شهردار اسکو رضایت مندی مردم در اجرای برنامه های فرهنگی در جهت تداوم این فعالیتها را ضروری دانست و یادآورشد: خانواده محور بودن برنامه ها موجب شده بود تا مردم به صورت خانوادگی در برنامه های شهرداری شرکت کنند و این موضوع به تقویت بنیان خانواده کمک می کند.

🔻وی ارتقای نشاط اجتماعی، افزایش روحیه شادی و آرامش و تقویت حس مشارکت در کودکان و نوجوانان را از اهداف دیگر این مراسم برشمرد و در پایان از فرماندار اسکو، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان اسکو، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسکو، کلانتری مرکزی، پلیس راهور، نماینده صدا و سیمای استان در شهرستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کتابخانه های عمومی، کانون بسیج هنرمندان، انجمن هنرهای تجسمی، کمیته داوران مسابقه متشکل از خانم ها جهانبخش و عبداللهی و آقایان خرسندی و بخشی، گروه سبحان آذربایجان و خواننده محبوب شهرمان آقای وحید امینی که در جهت برگزاری باشکوه این مراسم با #شهرداری_اسکو همکاری داشتند تشکر و قدردانی کرد.

🔻در پایان این مسابقه با اهدای لوح شرکت در مسابقه، جوایز و اقلام فرهنگی از کودکان و نوجوانان تجلیل و کودکان و نوجوانان در کنار خانواده های خود در یک فضای شاد و جذاب که با حضور هنرمندان مطرح استانی و شهری برگزار شد شرکت و در پایان این جشن باشکوه، به سه اثر برگزیده در دو رده سنی که دارای خلاقیت و استقلال کودک در خلق اثر بود لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

🔻از نکات قابل توجه در این مراسم حضور صمیمی #مهندس_بابک_شریفی شهردار اسکو در کنار کودکان و نوجوانان و شرکت در مسابقه نقاشی بود.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.