تاریخ: ۱۰:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
شهردار اسکو: مناطق کم برخوردار کانون توجه پروژه های شهرداری است.

🔴 شهردار اسکو: مناطق کم برخوردار کانون توجه پروژه های شهرداری است. 🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، مهندس بابک شریفی شهردار اسکو با بیان اینکه شهرداری اسکو با اولویت قرار دادن اصل توزیع عادلانه خدمات و امکانات و نیز توجه به مناطق کم برخوردار در روند خدمات رسانی تلاش فراوانی برای […]

🔴 شهردار اسکو: مناطق کم برخوردار کانون توجه پروژه های شهرداری است.

🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، مهندس بابک شریفی شهردار اسکو با بیان اینکه شهرداری اسکو با اولویت قرار دادن اصل توزیع عادلانه خدمات و امکانات و نیز توجه به مناطق کم برخوردار در روند خدمات رسانی تلاش فراوانی برای تحقق خواسته های شهروندان ساکن در مناطق کم برخوردار داشته است، خاطرنشان کرد: شهرداری اسکو در توزیع و ارایه خدمات عمرانی بین مناطق محروم و مرفه شهر تبعیضی قائل نبوده و عمده هدف خود را توزیع عادلانه و حتی بیشتر خدمات در مناطق کم برخوردار تعیین کرده است.

🔻شهردار اسکو به تداوم بازدیدهای دوره ای از سطح شهر به صورت محله ای و تداوم عملیات خدمت رسانی ویژه به همشهریان گرامی تا حصول نتایج مثبت از اقدامات انجام یافته اشاره نمود و بر عزم جدی شهرداری اسکو در خدمت رسانی ویژه به شهروندان گرامی تاکید کرد.

🔻وی همچنین افزود: برای تسریع و تکمیل پروژه های سطح شهر در کنار پیگیری های صورت گرفته شده ، جلساتی را نیز با مسئولان شهری و استانی داشته و داریم تا بتوانیم در کنار تسریع خدماتی که به شهروندان ارائه میشود نه تنها کیفیت مدنظر قرار گیرد بلکه مدت زمان احداث و بهره برداری را نیز کاهش دهیم.

🔻مهندس شریفی در ادامه سخنان خود گفت: برخی مناطق شهر از لحاظ زیر ساخت های اولیه با مشکلاتی روبرو هستند و در برنامه های آتی شهرداری و شورای اسلامی شهر ، یکی از اولویت های ما این مناطق خواهد بود که امیدواریم با برنامه ریزی های صحیح و مدون در آینده نزدیک شاهد رفع مشکلات و معظلات موجود در این مناطق از شهر باشیم و به تبع آن رضایتمندی شهروندان و ساکنین محل را بیش از گذشته فراهم آوریم.

🔻وی بر لزوم تجمیع و ساماندهی گورستان‌های متروکه اسکو تأکید کرد و با اشاره به درخواست شهروندان عزیز از شهرداری در خصوص ساماندهی گورستان‌های متروکه، افزود: یکی از مهم‌ترین مطالبات مردمی ساماندهی گورستان‌های متروکه بوده که امیدواریم با همکاری مستمر بین شهرداری، شورای اسلامی شهر و اداره اوقاف و امور خیریه بتوانیم در راستای تحقق مطالبات مردم قدم‌های ارزشمندی را برداریم.

🔻گفتنی است در راستای تداوم خدمات رسانی به همشهریان گرامی ، بازدید های دوره ای شهردار و مدیران شهرداری به صورت مستمر ادامه خواهد داشت وعملیات اجرائی و اقدامات انجام یافته به اطلاع شهروندان گرامی خواهد رسید

 

 

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.