شهردار اسکو: در پایان سال نظاره‌گر راهی خواهیم بود که به آن افتخار کنیم.

✅شهردار اسکو: در پایان سال نظاره‌گر راهی خواهیم بود که به آن افتخار کنیم. 🔹شهردار اسکو گفت: با توجه به اینکه بودجه سال ۹۷ شهرداری با رویکرد عمرانی و فرهنگی تصویب شده، امیدواریم بتوانیم روند رو به رشد خدمات دهی به شهروندان عزیز را با شتاب بیشتری ادامه دهیم. 🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و […]

✅شهردار اسکو: در پایان سال نظاره‌گر راهی خواهیم بود که به آن افتخار کنیم.

🔹شهردار اسکو گفت: با توجه به اینکه بودجه سال ۹۷ شهرداری با رویکرد عمرانی و فرهنگی تصویب شده، امیدواریم بتوانیم روند رو به رشد خدمات دهی به شهروندان عزیز را با شتاب بیشتری ادامه دهیم.

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، مهندس بابک شریفی شهردار اسکو با بیان اینکه در جهت خدمت به مردم شریف اسکو در سال جدید هم‌قسم شده‌ایم، افزود: گام گذاشتن در این مسیر افتخارآمیز، مستلزم کار و تلاش سخت، شفافیت در امور و راستگویی بوده و در این راستا دست یاری تمامی شهروندان، خیراندیشان و متخصصان را به گرمی می فشاریم.

🔹شهردار اسکو خدمت به مردم را نوعی عبادت دانست و اظهار داشت: خدمت خالصانه کارکنان شهرداری در هر زمان؛ در سرما و گرما و شب و روز به حتم رضایتمندی شهروندان را به دنبال دارد و به شهروندان اطمینان خاطر می دهم که تمام توان مجموعه شورای اسلامی و شهرداری در جهت آبادانی این شهر خواهد بود و امسال طرح های عمرانی، خدماتی، زیباسازی، فرهنگی و اجتماعی با کیفیت و دقت بیشتر توسط متخصصان و کارشناسان شهرداری اجرا می شود.

🔹وی سال ۹۷ را سال رونق پروژه های شهرداری نامید و با اشاره به ظرفیت عظیم و بی‌بدیل اسکو، افزود: با حمایتهای همیشگی شورای اسلامی محترم قطعاً این ظرفیت از چشم بینای سرمایه‌گذاران واقعی دور نخواهد ماند، سرمایه‌گذارانی که در نقاط مختلف کشور خواستار اعتلای اسکو هستند.

🔹مهندس بابک شریفی با تصریح اینکه پروژه های شهرداری در سال جدید علیرغم وضعیت مالی و درآمد نامناسب کاملا فعال خواهند بود و این فعالیتی که شاهدیم روز به روز بهبود خواهد یافت، افزود: پروژه هایی که به نوعی مشکل اجرایی به دلیل عدم تملک اراضی یا جابجایی تأسیسات دارند در حال مذاکره برای رفع مشکل هستیم تا بتوانیم شاهد اجرای پروژه ها در فواصل مختلف باشیم.

🔹وی با بیان اینکه در راه خدمت به مردم شریف اسکو هم‌قسم شده‌ایم و در پایان سال نظاره‌گر راهی خواهیم بود که به آن افتخار کنیم ، اظهار داشت: امسال، سال شکوفایی پروژه های عمرانی، خدماتی، زیباسازی و فرهنگی و اجتماعی بوده و سال پر رونقی در اجرای پروژه های شهرداری خواهیم داشت.

🔹مهندس شریفی در پایان ، اسکو را یک کهن شهر مذهبی و فرهنگی توصیف کرد که باید این اهمیت از حالت شعاری خارج شود و تصریح کرد: راه فعالیت بخشیدن به این شعار، همدلی، همنوایی و کار و تلاش شبانه‌روزی و صادقانه نیروهای خدوم و همدلی و مشارکت فعال شهروندان بوده و اسکو باید به بهترین نحو ساخته شود و در این راستا شهرداری و شورای اسلامی در اسکو ۹۷، پویاتر و با برنامه‌تر خواهد بود و اعلام می‌کنم امسال، سال رونق کمی و کیفی پروژه‌های شهرداری اسکو است.

 

 

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.