سومین جلسه هیأت عالی سرمایه‌گذاری و مشارکت #شهرداری_اسکو

💢 سومین جلسه هیأت عالی سرمایه‌گذاری و مشارکت #شهرداری_اسکو برگزار شد. ✅ شهردار اسکو: مجموعه مدیریت شهری اسکو از سرمایه گذاران بخش خصوصی در جهت پویایی اقتصادی شهر و افزایش اشتغال حمایت می کند. 🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، سومین جلسه هیأت عالی سرمایه گذاری و مشارکت #شهرداری_اسکو با محوریت بررسی […]

💢 سومین جلسه هیأت عالی سرمایه‌گذاری و مشارکت #شهرداری_اسکو برگزار شد.

✅ شهردار اسکو: مجموعه مدیریت شهری اسکو از سرمایه گذاران بخش خصوصی در جهت پویایی اقتصادی شهر و افزایش اشتغال حمایت می کند.

🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، سومین جلسه هیأت عالی سرمایه گذاری و مشارکت #شهرداری_اسکو با محوریت بررسی طرح توجیهی ارائه شده در خصوص کاشت پالونیا در اراضی پارک جنگلی #شهرداری_اسکو برگزار شد.

🔹 #مهندس_علی‌اصغر_قنبری شهردار اسکو در این جلسه با اشاره به اینکه در #شهرداری_اسکو مجموعه ای از پروژه‌های مشارکتی برای سرمایه‌گذاران تعریف شده، اظهار داشت: در این راستا باید توجه داشته باشیم همانگونه که سرمایه گذار به دنبال سرمایه گذاری در کمترین زمان و با پایین ترین ریسک است، ما نیز از سرمایه‌گذاران انتظار خلاقیت و نوآوری داریم.

🔹مهندس قنبری سرمایه گذاری بخش خصوصی را لازمه توسعه شهر دانست و گفت: مدیریت شهری در این راستا و به منظور شتاب بخشیدن به توسعه شهری و جهت پویایی اقتصادی شهر و افزایش اشتغال از حضور سرمایه گذاران در اسکو حمایت می کند.

 

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.