تاریخ: ۸:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۲
زمان مسابقه نقاشی شهرداری اسکو تمدید شد

✅ به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، در پی تماسهای مکرر علاقه مندان و درخواستهای ایشان در خصوص تمدید مهلت زمان مسابقه نقاشی با موضوع “وصف شهرستان اسکو” ، زمان اجرای مسابقه نقاشی و نیز جنگ شادی تمدید و به روز چهارشنبه مورخ ۹۷.۰۶.۰۷ موکول گردید. 🔻بر این اساس علاقمندان می توانند […]

✅ به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، در پی تماسهای مکرر علاقه مندان و درخواستهای ایشان در خصوص تمدید مهلت زمان مسابقه نقاشی با موضوع “وصف شهرستان اسکو” ، زمان اجرای مسابقه نقاشی و نیز جنگ شادی تمدید و به روز چهارشنبه مورخ ۹۷.۰۶.۰۷ موکول گردید.

🔻بر این اساس علاقمندان می توانند تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۹۷.۰۶.۰۴ با مراجعه حضوری به واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نسبت به ثبت نام اقدام نموده و رأس ساعت ۱۷ روز چهارشنبه مورخ ۹۷.۰۶.۰۷ در محل سالن چند منظوره شهرداری اسکو واقع در خیابان فرمانداری حضور بهم رسانند.

🔻گفتنی است با توجه به اینکه همزمان با مسابقه نقاشی، مراسم جنگ شادی با حضور هنرمندان مطرح شهری و استانی در محل مذکور اجرا می شود، لذا حضور عموم در محل اجرای این مسابقه و بازدید از کارگاه نقاشی و شرکت در جنگ شادی آزاد می باشد.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.