تاریخ: ۱۶:۵۶ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
رییس شورای اسلامی اسکو: افزایش رضایتمندی شهروندان باید مهمترین رکن عملکرد شهرداری اسکو باشد.

‍ ✅ رییس شورای اسلامی شهر اسکو در مراسم معرفی سرپرست جدید شهرداری اسکو عنوان کرد؛ 🔻افزایش رضایتمندی شهروندان باید مهمترین رکن عملکرد شهرداری اسکو باشد. 🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، مهندس قدیمی رییس شورای اسلامی شهر اسکو در مراسم معرفی سرپرست جدید شهرداری اسکو، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات […]

‍ ✅ رییس شورای اسلامی شهر اسکو در مراسم معرفی سرپرست جدید شهرداری اسکو عنوان کرد؛

🔻افزایش رضایتمندی شهروندان باید مهمترین رکن عملکرد شهرداری اسکو باشد.

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، مهندس قدیمی رییس شورای اسلامی شهر اسکو در مراسم معرفی سرپرست جدید شهرداری اسکو، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای مهندس بابک شریفی شهردار اسکو علت استعفای ایشان را وجود مشکلات شخصی دانست و با حضور پنج عضو شورای اسلامی شهر اسکو مهندس محمدرضا منیعی کلجاهی بعنوان سرپرست جدید شهرداری اسکو معرفی شد.

🔷رییس شورای اسلامی شهر اسکو با اشاره به اینکه شهرداری به واسطه دامنه گسترده فعالیت‌ها، روزانه با حجم زیادی از شهروندان سر و کار دارد، بنابراین نوع برخورد در این خصوص را بسیار حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: افزایش رضایتمندی شهروندان باید مهمترین رکن عملکرد شهرداری اسکو باشد.

🔹وی همکاری و همدلی پرسنل خدوم شهرداری در جهت افزایش خدمت رسانی بیشتر به شهروندان را لازم و ضروری دانست و افزود: در ایام گذشته کارهای خوبی در حوزه تکریم ارباب رجوع در شهرداری‌ اسکو انجام شده که قابل تقدیر است و باید توجه داشت که شهروندان انتظار دارند که در عمل از سوی کارکنان و مدیران تکریم و حقوق آنها برآورده شود.

🔹وی همچنین با اشاره به اهمیت همدلی و تعامل در حل معضلات و مشکلات شهری، عنوان کرد: مجموعه مدیریت شهری توفیق خدمت مستمر به شهروندان را به عهده دارند و باید این امر را برای افزایش رضایتمندی و اعتماد عمومی به کار بگیرند، از این رو خدمتگزاران شهر در رسیدگی به مشکلات مردم، باید اجرای قاطعانه قانون را توام با مهربانی و مدارا مدنظر قرار دهند.

🔹مهندس قدیمی مدیریت جهادی را راه عبور از مشکلات امروز شهرداری دانست و بیان کرد: در همین راستا پرسنل خدوم شهرداری باید از همه توان و ظرفیت های بالقوه و بالفعل استفاده کنند تا موجبات تقویت جایگاه مدیریت شهری فراهم شود.

🔹وی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: تنوع خدمات شهرداری در موضوعات مهمی از قبیل حمل‌ونقل عمومی، آتش‌نشانی، فضاهای تفریحی، نظافت عمومی شهر، آرامستان‌ها و سایر وظایف عملی موجب شده شهرداری در میان دستگاه‌های مختلف اجرایی، گسترده‌ترین خدمات سازمانی را عهده‌دار باشد؛ که بخشی از این خدمات به دور از دید عمومی صورت می‌گیرد و عموم شهروندان باید از این خدمات آگاه و مطلع باشند.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.