دیدار شهردار و رییس شورای اسلامی شهر اسکو با رییس دادگستری و دادستان شهرستان به مناسبت هفته قوه قضاییه

دیدار شهردار و رییس شورای اسلامی شهر اسکو با رییس دادگستری و دادستان شهرستان به مناسبت هفته قوه قضاییه رییس دادگستری اسکو: فعالیتهای چشمگیر صورت گرفته طی ماههای اخیر توسط شهرداری اسکو در جهت عمران و آبادانی شهر، محصول ایده های خلاقانه مدیریت شهری جدید است. 🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو […]

دیدار شهردار و رییس شورای اسلامی شهر اسکو با رییس دادگستری و دادستان شهرستان به مناسبت هفته قوه قضاییه

رییس دادگستری اسکو: فعالیتهای چشمگیر صورت گرفته طی ماههای اخیر توسط شهرداری اسکو در جهت عمران و آبادانی شهر، محصول ایده های خلاقانه مدیریت شهری جدید است.

🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو ، #مهندس_بابک_شریفی شهردار اسکو به همراه #علیرضا_حیرت رییس شورای اسلامی شهر اسکو با حضور در محل دادگستری شهرستان اسکو و دیدار با آقایان صادق میرزاآقازاده رییس دادگستری و عبدی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسکو ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش و تبریک هفته قوه قضاییه از زحمات، تلاشها و همکاری صمیمانه و تعامل با شهرداری و شورای اسلامی اسکو تقدیر و تشکر نمودند.

علیرضا حیرت هدف از این دیدار را تبریک هفته قوه قضائیه و تشکر و قدردانی از مدیریت قاطع، دقیق و موشکافانه رییس دادگستری، دادستان و قضات دادگستری و نیز تقدیر از خدمات خالصانه و بی شائبه کلیه عوامل و کارکنان مجموعه قوه قضائیه این شهرستان عنوان کرد و افزود: قوه قضاییه در ایجاد امنیت پایدار نقشی اساسی دانسته و امنیتی که به حمدلله در شهرستان شاهد وجود آن هستیم مرهون زحمات رییس دادگستری، دادستان و نیروهای نظامی و انتظامی می باشد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات متعهدانه و تشریک مساعی رییس دادگستری و دادستان شهرستان اسکو، از تعامل موجود میان دادگستری و دادستانی با شهرداری و شورای اسلامی اسکو در تسریع و انجام قانونمند پروژه های شهری سپاسگزاری نموده و خواستار حمایت قانونی و قاطع مجموعه قضایی از شهرداری و شورای شهر شد و خاطر نشان کرد: از تمام توان خود برای رشد و توسعه همه جانبه شهر بهره خواهیم گرفت و در این مسیر نیازمند همراهی مردم، مسئولان و به ویژه دستگاه قضایی هستیم .

در ادامه این دیدار مهندس بابک شریفی شهردار اسکو ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان، اظهار داشت: خدمات رییس دادگستری، دادستان و مجموعه قضات گرانقدر دادگستری در ایجاد امنیت پایدار شهرستان ستودنی و قابل تقدیر است.

مهندس شریفی تقویت تعامل و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر با دستگاه قضایی را در راستای حل مشکلات و معضلات شهری را مهم برشمرد و گفت: قوه قضاییه به عنوان متولی ترویج عدل در جامعه رسالت سنگین و خطیری را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده دار می باشد که همکاری و پشتیبانی دادگستری شهرستان اسکو در حوزه های مختلف و فعالیتهای شهری شایسته تقدیر است.

در ادامه صادق میرزاآقازاده رییس دادگستری اسکو نیز افتخار دستگاه قضایی را تقدیم شهدایی همچون شهید بهشتی برای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب برشمرد و افزود: امیدواریم همه ما رهروی راستین برای شهدای گرانقدر بخصوص شهید مظلوم آیت الها بهشتی باشیم.

رییس دادگستری با اشاره اقدامات صورت گرفته در جهت توسعه و آبادانی شهر، تصریح کرد: امروز با شهری با چهره ای آبرومند و متفاوت نسبت به گذشته مواجهیم که قطعا با حمایت از تداوم تلاشها، این مهم روز به روز گسترش خواهد یافت.

وی توسعه شهر اسکو در چند ماه اخیر را همه جانبه توصیف کرد و با بیان اینکه این موضوعات توسط شهروندان قابل لمس و تایید است، گفت: شاهدیم که در ماههای اخیر فعالیتهای چشمگیری در جهت عمران و آبادانی شهر صورت گرفته که این تلاشها محصول ایده های خلاقانه مدیریت شهری جدید است.

🔻گفتنی است در دیدارهای صورت گرفته، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان اسکو در سخنانی ضمن قدردانی از حضور شهردار و رییس شورای اسلامی اسکو در دادگستری این شهر ، فضای ایجاد شده در شهر را نشانه وفاق و همدلی شهرداری و شورای اسلامی شهر با کلیه مسئولین دانسته و تاکید کردند که هدف از کار و تلاش همه باید رضایت خداوند متعال و مردم باشد.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.