تاریخ: ۸:۴۴ :: ۱۳۹۷/۰۲/۰۶
دیدار شهردار اسکو با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسکو به مناسبت روز پاسدار

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو ، همزمان با خجسته میلاد حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار مهندس بابک شریفی شهردار اسکو به همراه جمعی از کارکنان با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسکو و جمعی از پرسنل سپاه پاسداران شهرستان دیدار و گفت‌وگو کردند. 🔹در این دیدار مهندس بابک شریفی […]

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو ، همزمان با خجسته میلاد حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار مهندس بابک شریفی شهردار اسکو به همراه جمعی از کارکنان با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسکو و جمعی از پرسنل سپاه پاسداران شهرستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

🔹در این دیدار مهندس بابک شریفی شهردار اسکو ضمن تبریک روز پاسدار سپاه را بازوی توانمند انقلاب اسلامی ارزیابی نمودند و اظهار داشتند ، نهاد مقدس سپاه ، حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمام عرصه هاست .

🔹وی اظهار امیدواری کرد با تکیه بر تعاملی که بین این دو نهاد مردم بنیاد هست شاهد توسعه همه جانبه از جمله در حوزه فرهنگی و اجتماعی به مردم باشیم.

🔹در ادامه این دیدار سرهنگ پاسدار سعید رشیدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسکو مجموعه شهرداری و شورا را خادمان واقعی شهر دانست که همواره درحال خدمت رسانی به شهروندان هستند.

🔸همچنین در پایان این مراسم لوح تقدیری از سوی شهردار اسکو به سرهنگ پاسدار سعید رشیدی اهداء شد.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.