تاریخ: ۹:۱۵ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
دیدار رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی با شهردار اسکو با هدف تجلیل از خدمات شهرداری

✅دیدار رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی با شهردار اسکو با هدف تجلیل از خدمات شهرداری در حوزه فرهنگ و هنر 🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، این دیدار صمیمی به منظور هم اندیشی و برنامه ریزی و هماهنگی در اجرای برنامه های فرهنگی و همکاری جهت پیشبرد دغدغه های فرهنگی و برنامه […]

✅دیدار رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی با شهردار اسکو با هدف تجلیل از خدمات شهرداری در حوزه فرهنگ و هنر

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، این دیدار صمیمی به منظور هم اندیشی و برنامه ریزی و هماهنگی در اجرای برنامه های فرهنگی و همکاری جهت پیشبرد دغدغه های فرهنگی و برنامه های متنوع هنری صورت گرفت .

🔹محمد علی قلیزاده با تأکید بر جایگاه شهرداریها در ارتقای فرهنگ جامعه، افزود: شهرداری ها به جهت جایگاه اجتماعی خود نقش مهمی در برنامه های فرهنگی داشته و از توجه ویژه مهندس بابک شریفی به کلیه امور شهری از جمله حوزه فرهنگ و هنر تشکر کرد و همسو بودن نظرات مسئولان در راستای اهداف و توسعه شهر را نقطه قوتی دانست و افزود: کار فرهنگی تدریجی و نیازمند برنامه ریزی هدفدار در طولانی مدت است تا ماندگار شود که این امر تنها با همفکری و همکاری همه دلسوزان و مسئولان شهر و مشارکت شهروندان میسر می شود.

🔹در ادامه بابک شریفی شهردار اسکو با اشاره به گستردگی حوزه فعالیت شهرداریها، توجه ویژه به مقوله ی فرهنگ و هنر و ارتقای فرهنگ شهروندی را یکی از اولویت های اصلی خود در شهرداری دانست.

🔹وی با اشاره به ظرفیت های مختص این شهر، تصریح کرد: باید علاوه بر شناسایی توانایی ها و استعداد های شهر، بدنبال ایجاد تحولی بزرگ در اسکو باشیم تا سرآمد تمام شهرستان ها باشد.

🔹شریفی با برشمردن اولویت رویکرد مدیریت شهری برای مباحث فرهنگی، شاخص‌های برجسته فرهنگی شهر را لازمه همکاری دیگر نهادها دانست و آمادگی خود و مجموعه شهرداری را برای همکاری‌ها اعلام کرد.

🔸در پایان این دیدار مقرر شد در اسرع وقت، هماهنگی و برنامه ریزی لازم برای تعامل سازمانی در راستای انجام طرح و پروژه های فرهنگی از جمله برنامه های اعیاد شعبانیه ، روز معلم و آیین مطهر بین شهرداری و فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گیرد.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.