خودکفایی شهرداری اسکو در تولید گل و گیاه با اتکاء به توانمندی داخلی

✅خودکفایی شهرداری اسکو در تولید گل و گیاه با اتکاء به توانمندی داخلی 🔹شهردار اسکو از خودکفایی شهرداری با تولید بیش از ۲۰ گونه گل های فصلی با هدف صرفه جویی در هزینه ها خبر داد. 🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو ، مهندس بابک شریفی شهردار اسکو در حاشیه بازدید از […]

✅خودکفایی شهرداری اسکو در تولید گل و گیاه با اتکاء به توانمندی داخلی

🔹شهردار اسکو از خودکفایی شهرداری با تولید بیش از ۲۰ گونه گل های فصلی با هدف صرفه جویی در هزینه ها خبر داد.

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو ، مهندس بابک شریفی شهردار اسکو در حاشیه بازدید از گلخانه شهرداری با اعلام اینکه شهرداری اسکو به دنبال توسعه و گسترش فضای سبز در کل محدوده شهر بوده تا همه شهروندان بتوانند از نعمت فضای سبز یکسان بهرمند شوند، افزود: به همت واحد خدمات شهری و فضای سبز شهرداری اسکو و کارکنان پرتلاش این واحدها با تجهیز و مدیریت گلخانه این شهرداری و پرورش گل و گیاه، شهرداری اسکو برای ایجاد فضای سبز و کاشت گل و گیاه در بلوارها و باغچه‌های میادین سطح شهر به خودکفایی رسید.

🔹مهندس بابک شریفی شهردار اسکو ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌ها و تلاشهای صورت گرفته در جهت خودکفایی تولیدات گیاهی در واحد فضای سبز شهرداری اسکو با تولید ۲۰ هزار بوته گل با اتکاء بر توانمندی داخلی، عنوان کرد: باید توجه بیشتری به توسعه و همچنین ترمیم وضع موجود فضای سبز سطح شهر صورت پذیرد.

🔹وی با اشاره به اینکه شهرداری اسکو به دنبال توسعه و گسترش فضای سبز در کل محدوده شهر است تا کلیه شهروندان بتوانند از نعمت فضای سبز یکسان بهرمند شوند، اظهار داشت: یکی از انتظارات شهرداری از شهروندان حفظ و نگهداری از منابع موجود فضای سبز سطح شهر می باشد تا شاهد شهری زیبا باشیم.

🔹شهردار اسکو در خاتمه در کنار افزایش سرانه فضای سبز که یکی از ضروریت های شهر می باشد، مدیریت و نظارت در امور مرتبط با فضای سبز را نیز امری ضروری دانست.

🔸گفتنی است طی سالهای گذشته شهرداری اسکو هزینه زیادی جهت خریداری گل و گیاه پرداخت می کرد که امسال با تاکید شهردار محترم و پشتکار کارکنان واحد خدمات شهری و فضای سبز شهرداری در این زمینه خودکفا شد که لازم است به همه آنان خداقوت عرض نماییم.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.