تاریخ: ۱۲:۰۵ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
جشن بزرگ ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر در اسکو برگزار شد.

✅جشن بزرگ ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر در اسکو برگزار شد. 🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز مادر جشن بزرگ میلاد کوثر با حضور بی نظیر مسئولین و مردم و با همکاری شهرداری و شورای اسلامی اسکو در این شهر […]

✅جشن بزرگ ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر در اسکو برگزار شد.

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز مادر جشن بزرگ میلاد کوثر با حضور بی نظیر مسئولین و مردم و با همکاری شهرداری و شورای اسلامی اسکو در این شهر برگزار شد.

مهندس بابک شریفی شهردار اسکو در حاشیه این مراسم که با حضور مسئولین شهری و خیل عظیم و بی نظیر مردم برگزار شد اظهار داشت: بی‌شک یکی از مهمترین نیازمندی‌های امروز جامعه بویژه نسل جوان بسط برنامه های فرهنگی در شهر بوده و بدون تردید فرهنگ برخواسته از بطن تعالیم معصومین (ع) کاملترین فرهنگهاست و اجرای مراسماتی از این دست ، فرصتی مغتنم است تا نسبت به اجرای طرح‌های فرهنگی و فرهنگ‌ساز اقدام کرد.

وی اسکو را خاستگاه مردمانی فرهنگی و فرهیخته خواند و گفت: هرچند امور زیربنایی و روبنایی نظیر ساماندهی معابر و شوارع، اجرای طرح‌های عمرانی، توسعه فضای سبز و … همگی در ردیف امور ذاتی و وظایف اصلی شهرداری قرار دارد، اما مطالبات مردم این شهر از موارد یاد شده فراتر است.

این مقام مسئول ادامه داد: یکی از خواسته‌های امروز شهروندان اسکو، ورود مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر و دیگر نهادهای شهری و شهرستانی به امور فرهنگی و اجرای برنامه‌های متنوع در این سرفصل بسیار حیاتی و تعیین کننده است و حضور حداکثری و بی نظیر شهروندان در برنامه‌هایی نظیر جشن ولادت حضرت زهرا(س) که امروز با همکاری شهرداری و شورای اسلامی برگزار شد خود مهر تاییدی بر این مدعی است.

شهردار اسکو با اشاره به پروژه‌های فرهنگی و در حال اجرای شهرداری اسکو یادآور شد: شهرداری اسکو علاوه بر اجرای طر‌ح‌های فرهنگی که از مهمترین آنها می توان اجرای مراسمات و نیز جشنواره های تخم مرغ های حجمی و خانگی ، هفت سین شهری ، دیوار نگاری را نام برد ، توسعه اماکن فرهنگی از جمله مجموعه فرهنگی حمام تاریخی میلان را نیز مورد توجهی ویژه قرار داده است.

وی ضمن ابراز خرسندی از حضور پرشور و بی نظیر مردم اسکو در طرح‌های فرهنگی خاطرنشان کرد: از جمله مصادیق یک شهر پویا می‌توان به وجود شهروندانی با نشاط و همیشه حاضر در صحنه نام برد و خوشبختانه ویژگی‌های یاد شده در شهروندان اسکو به خوبی قابل ملاحظه است و حضور پر شور این عزیزان در رویدادهای مذهبی و ملی در مقاطع مختلف و حساس خود مهر تاییدی بر این مدعی است.

یادآور میشود از جمله برنامه های مراسم جشن ولادت حضرت زهرا(س) که با همکاری شهرداری و شورای اسلامی اسکو در محل آمفی تئاتر کانون فجر اسکو برگزار شد می توان به سخنرانی معاون فرماندار ، رئیس شورای اسلامی و شهردار اسکو و شعرسرایی توسط استاد عیانی یار دیرین استاد شهریار، اجرای زنده و متفاوت از هنرمندان مطرح استانی آقایان سالار موسوی و وحید امینی ، اجرای مسابقه و همچنین حضور و اجرای هیجان انگیز گروه آکروبات استان برای اولین بار در اسکو را نام برد.

🔸در پایان روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو از ادارات، ارگانها و نهادهایی که در بهبود اجرای مراسم جشن میلاد کوثر ، شهرداری و شورای شهر را یاری نمودند که از جمله آنها میتوان فرمانداری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناحیه مقاومت سپاه، فرماندهی نیروی انتظامی، اداره آموزش پرورش، کانال شهر من اسکو و آموزشگاه دانش سهند را نام برد ، تقدیر و تشکر می نماید‌.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.