تاریخ: ۱۲:۰۹ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
جایگذاری و نصب دومین کانکس مدرن سرویس بهداشتی در آستانه سال جدید و رویداد تبریز ٢٠١٨

جایگذاری و نصب دومین کانکس مدرن سرویس بهداشتی در آستانه سال جدید و رویداد تبریز ٢٠١٨ 🔴 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو؛ دومین کانکس دوچشمه و مدرن سرویس بهداشتی جهت استفاده و رفاه حال مسافرین و میهمانان نوروزی و گردشگران عزیز در آستانه سال جدید و رویداد تبریز ٢٠١٨، در انتهای […]

جایگذاری و نصب دومین کانکس مدرن سرویس بهداشتی در آستانه سال جدید و رویداد تبریز ٢٠١٨

🔴 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو؛ دومین کانکس دوچشمه و مدرن سرویس بهداشتی جهت استفاده و رفاه حال مسافرین و میهمانان نوروزی و گردشگران عزیز در آستانه سال جدید و رویداد تبریز ٢٠١٨، در انتهای خیابان شهید مطهری (چایکنار)- محله فسقندیس و در مسیر دهکده توریستی کندوان و باحضور معاون عمرانی و دبیر کمیته تبریز ٢٠١٨ شهرداری اسکو جای گذاری و نصب گردید.

 

 

کانکس های خریداری شده جزو مدرنترین سرویس های بهداشتی بوده که با رعایت استانداردهای روز توسط تولید کنندگان داخلی ساخت و تولید شده که متناسب با محل مورد نیاز قابل جابجایی می باشند.

شایان ذکر است که طی روزهای قبل نیز اولین کانکس سرویس بهداشتی، در ورودی شهر و فلکه دانشگاه پیام نور جهت استفاده مسافرین و شهروندان عزیز نصب و جایگذاری شده که پس از انجام تمهیدات لازم قابل استفاده خواهند بود.

🔴 ارائه پیشنهاد و طرح خرید کانکس های سرویس بهداشتی جزو مصوبات کمیته تبریز ٢٠١٨ شهرداری اسکو بوده که به مدد حق تعالی عملی گردید.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.