تاریخ: ۸:۲۶ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
توزیع ده هزار کیسه زباله در شهر اسکو به مناسبت ۱۳ فروردین

✅همزمان با ۱۳ فروردین روز طبیعت ده هزار کیسه زباله در شهر اسکو توزیع می‌شود. 🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، مهندس بابک شریفی شهردار اسکو با اشاره به در پیش رو بودن روز ۱۳ فروردین که به نام روز طبیعت نامگذاری شده و شهروندان بر اساس رسم دیرینه در این روز […]

✅همزمان با ۱۳ فروردین روز طبیعت ده هزار کیسه زباله در شهر اسکو توزیع می‌شود.

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، مهندس بابک شریفی شهردار اسکو با اشاره به در پیش رو بودن روز ۱۳ فروردین که به نام روز طبیعت نامگذاری شده و شهروندان بر اساس رسم دیرینه در این روز به دامن طبیعت پناه می‌آورند، گفت: به مناسبت روز طبیعت ده هزار کیسه‌ زباله در بین همشهریان و مسافران عزیز توزیع می‌شود.

🔹شهردار اسکو با بیان اینکه در راستای همراهی شهروندان برای حفظ پاکی محیط زیست در روز طبیعت و نیز ترویج فرهنگ تفکیک زباله خشک و تر و حفظ و نظافت پارکها وفضای سبز، شهرداری اسکو اقدام به توزیع ۱۰۰۰۰ کیسه زباله در روز ۱۳فروردین در ورودی شهر اسکو و در بین شهروندان و مسافران نوروزی خواهد نمود، اظهار داشت: امید است با اجرای این طرح حجم کثیری از زباله های به جای پراکنده شدن در چشم انداز شهری متمرکز و در روند جمع آوری از سطح شهر تسریع گردد.

🔹شهردار اسکو با بیان اینکه حفظ و پاکیزه نگه داشتن طبیعت یک وظیفه همگانی است، از همشهریان خواست در راستای منزه نگه داشتن طبیعت نهایت تلاش را به کار بگیرند.

🔹لازم به ذکر است که معضل پراکنده کردن زباله ها در روز طبیعت از جمله مهمترین مشکلاتی می باشد که توزیع کیسه زباله در راستای مقابله با این امر طرح ریزی و اجرا خواهد شد.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.