توزیع بیش از ده هزار بسته فرهنگی در روز سیزده بدر

✅ همزمان با روز «سیزده به در» و به همت شهرداری اسکو، بیش از ۱۰هزار بسته فرهنگی در بین شهروندان و مسافران نوروزی توزیع شد. 🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، مهندس بابک شریفی شهردار اسکو با اشاره به حضور بی سابقه مردم در بوستان های شهر در روز طبیعت اظهار کرد: […]

✅ همزمان با روز «سیزده به در» و به همت شهرداری اسکو، بیش از ۱۰هزار بسته فرهنگی در بین شهروندان و مسافران نوروزی توزیع شد.

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، مهندس بابک شریفی شهردار اسکو با اشاره به حضور بی سابقه مردم در بوستان های شهر در روز طبیعت اظهار کرد: ورود به طبیعت و استفاده از آن حق تمام مردم است اما حفاظت از این سرمایه نیز وظیفه همگان می باشد.

🔹شهردار اسکو با اشاره به توزیع بیش از ۱۰هزار بسته فرهنگی در بین شهروندان و مسافران گفت: این بسته ها شامل محصولات فرهنگی از قبیل کیسه زباله، بروشور دوزبانه اماکن تاریخی و گردشگری، نقشه راهنمای گردشگری بصورت مدرن و … بوده که به منظور راهنمای مسافران و تشویق آن ها در راستای جمع آوری و تفکیک پسماند در ورودی شهر و سطح بوستان های شهری توزیع شد.

🔸 گفتنی است این اقدام شهرداری اسکو در راستای فرهنگسازی و کاهش آلودگی های زیست محیطی انجام شد که طی آن شهروندان و مسافران نوروزی در محل ایستگاه نوروزی شهرداری اسکو واقع در ورودی شهر و نیز بوستان های سطح شهر بسته های فرهنگی شهرداری را دریافت کردند.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.