تاریخ: ۶:۵۴ :: ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
تغییر ساعات کاری ادارات در آذربایجان شرقی

ساعت کار ادارات مستقر در استان آذربایجانشرقی به استثنای مراکز خدمات‌رسان و امدادی، از روز شنبه ۳۰ تیر تا آخر مرداد ماه سال جاری، از ساعت ۶.۳۰ صبح شروع و ساعت ۱۳.۳۰ ظهر پایان می‌یابد. ✅ استانداری آذربایجانشرقی با استناد به مصوبه هیأت وزیران درخصوص تنظیم ساعت کاری ادارات و بنا به پیشنهاد شرکت توزیع نیروی […]

ساعت کار ادارات مستقر در استان آذربایجانشرقی به استثنای مراکز خدمات‌رسان و امدادی، از روز شنبه ۳۰ تیر تا آخر مرداد ماه سال جاری، از ساعت ۶.۳۰ صبح شروع و ساعت ۱۳.۳۰ ظهر پایان می‌یابد.

✅ استانداری آذربایجانشرقی با استناد به مصوبه هیأت وزیران درخصوص تنظیم ساعت کاری ادارات و بنا به پیشنهاد شرکت توزیع نیروی برق تبریز، اطلاعیه‌ای را در این خصوص خطاب به کلیه دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی، بانکها و کلیه نهادهای عمومی غیردولتی و شهرداریهای استان صادر کرد.

در اطلاعیه استانداری آذربایجانشرقی آمده است: با عنایت به تداوم شرایط خاص جوی و با توجه به ضرورت صرفه‌جویی و مدیریت مصرف برق، ساعات کار ادارات استان از روز شنبه ۳۰ تیر تا پایان مرداد ماه سال جاری از ساعت ۶.۳۰ صبح تا ۱۳.۳۰ ظهر ( پنجشنبه‌ها تا ۱۲.۳۰) تعیین می‌شود؛ مراکز خدمات‌رسان و درمانی و امدادی از این مصوبه مستثنی هستند.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.