تاریخ: ۱۰:۴۵ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
بازدید معاون محترم فرماندار اسکو از روند ارائه خدمات به موقع و گسترده زمستانی در سطح شهر

✅ شهردار اسکو: تلاش بی وقفه و بموقع اکیپ معاونت خدمات شهری و اجرایی #شهرداری_اسکو در نمک پاشی و برف روبی معابر سطح شهر قابل تقدیر است. 🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، #مهندس_رجبی معاون محترم فرماندار اسکو ضمن بازدید میدانی از روند ارائه خدمات نمکپاشی و برف روبی #شهرداری_اسکو در سطح […]

✅ شهردار اسکو: تلاش بی وقفه و بموقع اکیپ معاونت خدمات شهری و اجرایی #شهرداری_اسکو در نمک پاشی و برف روبی معابر سطح شهر قابل تقدیر است.

🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، #مهندس_رجبی معاون محترم فرماندار اسکو ضمن بازدید میدانی از روند ارائه خدمات نمکپاشی و برف روبی #شهرداری_اسکو در سطح شهر، با حضور در دفتر شهردار اسکو در جریان تلاشهای بی وقفه و گسترده اکیپ خدوم شهرداری اسکو که در اولین ساعات شروع بارش برف اقدام به برف روبی، نمک پاشی و بازگشایی معابر جهت تسهیل در تردد وسایل نقلیه در سطح شهر را فراهم نموده بودند ، قرار گرفت .

🔹گفتنی است کلیه اکیپ و اعضای ستاد مدیریت بحران #شهرداری_اسکو پس از وصول اطلاعیه جوی و از صبح امروز ضمن استقرار در مناطق مشخص شده، عملیات پاکسازی، برف روبی و نمکپاشی معابر را از اولین ساعات آغاز بارش برف شروع و کارکنان این شهرداری بدون وقفه در سطح شهر حضور داشته تا با ارائه خدمات مطلوب مانع از بروز مشکلات در سطح شهر شوند.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.