تاریخ: ۷:۵۶ :: ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
اولین جلسه هم اندیشی اعضای کمیته تسهیلات سفرهای تابستانی شهرداری اسکو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، اولین جلسه هم اندیشی اعضای کمیته تسهیلات سفرهای تابستانی شهرداری اسکو با هدف ارائه راهکارهای پیشنهادی به منظور آمادگی هرچه سریعتر واحدهای مختلف شهرداری جهت استقبال از مسافرین و میهمانان در تابستان ١٣٩٧؛ در محل سالن اجتماعات شهرداری اسکو برگزار گردید. #مهندس_بابک_شریفی شهردار اسکو ضمن اشاره […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، اولین جلسه هم اندیشی اعضای کمیته تسهیلات سفرهای تابستانی شهرداری اسکو با هدف ارائه راهکارهای پیشنهادی به منظور آمادگی هرچه سریعتر واحدهای مختلف شهرداری جهت استقبال از مسافرین و میهمانان در تابستان ١٣٩٧؛ در محل سالن اجتماعات شهرداری اسکو برگزار گردید.

#مهندس_بابک_شریفی شهردار اسکو ضمن اشاره به پتانسیل های مختلف اسکو بخصوص در زمینه تولیدات بومی-محلی و صنایع دستی، تاکید جدی جهت استفاده از سرمایه های مردمی شهر در زمینه جذب توریست و گردشگر در طول تابستان ١٣٩٧ نموده و خواستار برنامه ریزی و تدوین چارچوب و تقویم زمان بندی مناسب جهت برگزاری جشنواره ها و سمپوزیوم های مردم محور با مشارکت سازمان های مختلف و NGOها گردید.

🔻شایان ذکر است مقرر گردید طی روزهای آتی ، صورتجلسه این هم اندیشی تدوین و جهت اجرایی نمودن مصوبات به واحدهای مختلف ابلاغ گردد.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.