تاریخ: ۸:۵۶ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
افتتاح کانون بازنشستگان کارگران تأمین اجتماعی شهرستان اسکو

✅ افتتاح کانون بازنشستگان کارگران تأمین اجتماعی شهرستان اسکو 🔹کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌ بگیران تأمین اجتماعی اسکو در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و راه‌اندازی شد .   🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، مراسم افتتاح و راه اندازی کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی […]

✅ افتتاح کانون بازنشستگان کارگران تأمین اجتماعی شهرستان اسکو

🔹کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌ بگیران تأمین اجتماعی اسکو در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و راه‌اندازی شد .

 

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، مراسم افتتاح و راه اندازی کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی اسکو با حضور دکتر نیکنامی مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان ، دکتر حسینی مدیرکل اداره کل تعاون و رفاه اجتماعی استان ، مهندس سمساری مدیرکل تامین اجتماعی استان ، مهندس رجبی معاون فرماندار اسکو، حیرت رئیس شورای اسلامی اسکو ، مهندس شریفی شهردار اسکو و سایر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

🔹مهندس رجبی معاون فرماندار اسکو ضمن تقدیر از زحمات تمامی مسئولان و دست اندرکاران در خصوص ساخت و راه اندازی این کانون و تأکید بر تلاش مسئولان برای رفع مشکلات مادی و معنوی، بازنشستگان را در دسترس ترین گنجینه های جامعه عنوان کرد و افزود : سطح زندگی و رفاه بازنشستگان آیینه تمام نمای آینده ماست، هر اندازه به سطح رفاهی و ارزش‌گذاری این قشر کمک کنیم، آینده خود را ساخته‌ایم.

🔹در ادامه علیرضا حیرت رییس شورای اسلامی شهر اسکو این کانون را محلی برای برنامه‌ریزی و ساماندهی امور بازنشستگان خواند و با بیان اینکه بازنشستگان از گروههای مهم اجتماعی هستند که شایسته خدمت و تقدیر هستند، تصریح کرد: بازنشستگان سرمایه های شهر به شمار می روند و باید همواره مورد تکریم قرار گیرند.

🔹مهندس بابک شریفی شهردار اسکو نیز افتتاح و راه اندازی این کانون را در راستای ارتقای سطح روحیه، نشاط و شادابی و گردهمایی بازنشستگان مهم دانست و ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک تعامل و همکاری خوبی میان شهرداری اسکو و کانون بازنشستگان کارگران تأمین اجتماعی حاصل شود.

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.