تاریخ: ۱۷:۲۰ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
اجرای طرح برخورد با عوامل غیرمجاز تفکیک پسماند در سطح شهر

✅ سرپرست شهرداری اسکو از اجرای طرح برخورد با عوامل غیرمجاز تفکیک پسماند در سطح شهر اسکو در راستای حمایت از حقوق شهروندان و کاهش آلودگی های زیست محیطی خبر داد. 🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، #مهندس_محمدرضا_منیعی سرپرست شهرداری اسکو به برخی از تبعات منفی فعالیت عوامل غیرمجاز تفکیک پسماند در […]

✅ سرپرست شهرداری اسکو از اجرای طرح برخورد با عوامل غیرمجاز تفکیک پسماند در سطح شهر اسکو در راستای حمایت از حقوق شهروندان و کاهش آلودگی های زیست محیطی خبر داد.

🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، #مهندس_محمدرضا_منیعی سرپرست شهرداری اسکو به برخی از تبعات منفی فعالیت عوامل غیرمجاز تفکیک پسماند در سطح شهر اشاره کرد و اظهار داشت: جمع‌آوری و تفکیک غیرمجاز پسماند از زباله‌های شهری علاوه بر ایراد خسارات، سبب بوجود آمدن آلودگی‌های زیست‌محیطی در سطح شهر و به خطر افتادن سلامت شهروندان می‌شود.

 

🔻سرپرست شهرداری اسکو به برخی از اهداف اجرای این طرح اشاره کرد و اظهار داشت: حمایت از حقوق شهروندان، حفظ آرامش ساکنان محلات، پاک‌سازی و برخورد با عوامل غیرمجاز جمع‌آوری ضایعات و خرید و فروش پسماند و همچنین رعایت مسائل بهداشتی در محیط برخی از اهداف اجرای این طرح می باشد.

🔻وی همچنین ایجاد آلودگی‌های صوتی، شیوع بیماری‌های خطرناک، ورود حشرات و حیوانات موذی به واحدهای مسکونی و انتشار بیماری‌های مختلف را از دیگر معضلات ناشی از فعالیت واحدهای صنفی غیرمجاز خرید و فروش ضایعات برشمرد.

 

 

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.