آماده باش کامل کلیه اکیپ نمک پاشی و برف روبی شهرداری اسکو

معاونت خدمات شهری و اجرائیات شهرداری اسکو بر لزوم توجه شهروندان به اطلاعیه‌های دستگاه‌های خدمات رسان تاکید کرد و گفت: تمام اکیپ خدمات شهری شهرداری اسکو تا پایان بارش برف به حالت آماده باش در آمده اند. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو ، مهندس بابک شریفی شهردار اسکو به همراه مهندس […]

معاونت خدمات شهری و اجرائیات شهرداری اسکو بر لزوم توجه شهروندان به اطلاعیه‌های دستگاه‌های خدمات رسان تاکید کرد و گفت: تمام اکیپ خدمات شهری شهرداری اسکو تا پایان بارش برف به حالت آماده باش در آمده اند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو ، مهندس بابک شریفی شهردار اسکو به همراه مهندس ابراهیمی معاونت خدمات شهری و اجرائیات شهرداری اسکو ضمن حضور در محل آماده باش اکیپ خدمات شهری با اشاره به تداوم بارش ها در اسکو ، اظهار کرد: پیرو اطلاعیه های جوی واصله از چند روز گذشته برنامه ریزی‌ها در ستاد بحران شهرداری اسکو برای خدمت رسانی مطلوب به مردم در هنگام بارشها صورت گرفته است.

معاونت خدمات شهری و اجرائیات شهرداری اسکو با بیان اینکه کلیه ماشین آلات شهرداری برای بازگشایی معابر ساماندهی شده‌اند، گفت: آمادگی کامل برای بارش‌های زمستانی وجود دارد و کلیه ماشین آلات اعم از لودر، گریدر، کامیون ها و … جهت ارائه خدمات زمستانی به شهروندان عزیز ساماندهی شده است.

معاونت خدمات شهری و اجرائیات شهرداری اسکو با تاکید بر آماده باش تمامی اکیپها از ابتدا تا انتهای بارش‌ها تصریح کرد: با برنامه ریزی و هماهنگی سعی می‌شود تا مجموعه فعالیت‌های شهرداری در سطح شهر بتوانند عملکرد مناسبی را ارائه نموده و شهروندان از بارش این نعمت الهی لذت ببرند.

وی با تاکید بر لزوم توجه شهروندان به اطلاعیه‌هایی که از سوی دستگاه‌های خدمت رسان و نیز واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو در حین بارش برف اعلام می‌شود، افزود: از شهروندان درخواست می‌شود در حین بارش برف از پارک کردن خودروهای خود در کنار خیابان جدا خودداری کنند ، چرا که این امر علاوه بر مختل سازی روند خدمت رسانی ، حضور ماشین آلات سنگین برای بازگشایی معابر را با مشکل مواجه می کنند.

ابراهیمی با بیان اینکه کلیه پرسنل خدمات شهری به حال آماده باش درآمده اند تا بصورت شبانه روزی آماده ی بازگشایی مسیرهای این شهر باشند، تصریح کرد: شهرداری اسکو خود را خادم صدیق مردم می‌داند و خدمات‌رسانی شبانه‌روزی را تا جلب رضایتمندی حداکثری مردم تداوم خواهند داد.
در حاشیه این بازدید مهندس شریفی گفت: خداوند بزرگ را شاکریم که رحمت بی پایانش را بر ما ارزانی داشت و بار دیگر نعمت بارش برف را بر ما روزی نمود. شوق بارش برف در کنار تلاش شبانه روزی و بی وقفه در خدمت رسانی به شهروندان نمودی صد چندان می یابد.

🔹شریفی همچنین با بیان اینکه دعای خیر مردم یک شهر پشتوانه بزرگوارانی است که با همت والایشان از بدو بارش بطور مستمر و بی وقفه در راه بازگشایی معابر و شوارع سطح شهر فعالیت میکنند، افزود: اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از این اقدام جهادی شما بزرگواران، آرزوی توفیقات روزافزون تان در عرصه زندگی و خدمت رسانی به مردم و شهروندان را دارم.امید است با اتکال به ایزد منان همواره موفق و موید باشید.

 

 

پاسخی بگذارید

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.