امروز , سه شنبه 30 شهریور ماه 1400

پیام تبریک شهردار اسکو به مناسبت «روز قلم»

پیام تبریک شهردار اسکو به مناسبت «روز قلم»

Administrator
یکشنبه 15 تیر ماه 1399

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، #مهندس_علی‌اصغر_قنبری شهردار اسکو با صدور پیامی روز قلم را خدمت اساتید فرهیخته اهل‌قلم، صاحبان اندیشه، تلاشگران بی‌ادعای جامعه فرهنگی، نویسندگان محترم و همه عزیزانی که هنوز و همیشه عاشقانه جان در راه اندیشه نهاده و در این راه قلم می‌زنند و عمر خود را برای ارتقای فرهنگ و هنر این مرزوبوم در طبق اخلاص گذاشته‌اند تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

  «به نام خداوند جان و خرد - کزین برتر اندیشه بر نگذرد »

 خداوند که اوج اندیشه آدمی است هم به جان آدمی و هم به قلم سوگند خورده است. جان آدمی از آن روی که خود صنع زیبای الهی است و به قلم زیرا با نوشتن شکوه جان انسان را عیان می‌سازد و راه تعالی او را نشان می‌دهد. پاسداشت قلم، پاسداشت کسانی است که خود را وقف تعالی خود و دیگران می‌کنند و با نوشتن، چراغی را فرا روی نسل خود و آیندگان می‌افروزند.

 اینجانب وظیفه خود می‌دانم که همزمان با روز قلم، به رسم ادب در محضر بزرگان و اهالی قلم باشم، اما ناگفته پیداست که پایبندی و التزام همه‌ی ما به سلامت این عزیزان بیش از هر چیز اهمیت دارد. ضمن آرزوی تندرستی برای کلیه عزیزان و بهبود شرایط سلامت اجتماعی، از طریق این رسانه چهاردهم تیرماه را که یادآور منزلت و حرمت قلم است را خدمت اساتید فرهیخته اهل‌قلم، صاحبان اندیشه، تلاشگران بی‌ادعای جامعه فرهنگی، نویسندگان محترم و همه عزیزانی که هنوز و همیشه عاشقانه جان در راه اندیشه نهاده و در این راه قلم می‌زنند و عمر خود را برای ارتقای فرهنگ و هنر این مرزوبوم در طبق اخلاص گذاشته‌اند تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سلامتی، سربلندی و توفیق روزافزون این عزیزان را خواهانیم.

علی اصغر قنبری - شهردار اسکو

دسته بندی ها :