امروز , یکشنبه 7 آذر ماه 1400

پیام تبریک شهردار اسکو به مناسبت «روز قلم»

پیام تبریک شهردار اسکو به مناسبت «روز قلم»

Administrator
یکشنبه 15 تیر ماه 1399

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، #مهندس_علی‌اصغر_قنبری شهردار اسکو با صدور پیامی روز قلم را خدمت اساتید فرهیخته اهل‌قلم، صاحبان اندیشه، تلاشگران بی‌ادعای جامعه فرهنگی، نویسندگان محترم و همه عزیزانی که هنوز و همیشه عاشقانه جان در راه اندیشه نهاده و در این راه قلم می‌زنند و عمر خود را برای ارتقای فرهنگ و هنر این مرزوبوم در طبق اخلاص گذاشته‌اند تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

  «به نام خداوند جان و خرد - کزین برتر اندیشه بر نگذرد »

 خداوند که اوج اندیشه آدمی است هم به جان آدمی و هم به قلم سوگند خورده است. جان آدمی از آن روی که خود صنع زیبای الهی است و به قلم زیرا با نوشتن شکوه جان انسان را عیان می‌سازد و راه تعالی او را نشان می‌دهد. پاسداشت قلم، پاسداشت کسانی است که خود را وقف تعالی خود و دیگران می‌کنند و با نوشتن، چراغی را فرا روی نسل خود و آیندگان می‌افروزند.

 اینجانب وظیفه خود می‌دانم که همزمان با روز قلم، به رسم ادب در محضر بزرگان و اهالی قلم باشم، اما ناگفته پیداست که پایبندی و التزام همه‌ی ما به سلامت این عزیزان بیش از هر چیز اهمیت دارد. ضمن آرزوی تندرستی برای کلیه عزیزان و بهبود شرایط سلامت اجتماعی، از طریق این رسانه چهاردهم تیرماه را که یادآور منزلت و حرمت قلم است را خدمت اساتید فرهیخته اهل‌قلم، صاحبان اندیشه، تلاشگران بی‌ادعای جامعه فرهنگی، نویسندگان محترم و همه عزیزانی که هنوز و همیشه عاشقانه جان در راه اندیشه نهاده و در این راه قلم می‌زنند و عمر خود را برای ارتقای فرهنگ و هنر این مرزوبوم در طبق اخلاص گذاشته‌اند تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سلامتی، سربلندی و توفیق روزافزون این عزیزان را خواهانیم.

علی اصغر قنبری - شهردار اسکو

دسته بندی ها :