امروز , پنجشنبه 8 خرداد ماه 1399

پیام تبریک مدیریت شهری اسکو به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ولی عصر (عج)

پیام تبریک مدیریت شهری اسکو به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ولی عصر (عج)

ادمین
یکشنبه 24 فروردین ماه 1399

 به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان:
پیام تبریک مدیریت شهری اسکو به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ولی عصر (عج)

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اسکو در پیامی فرارسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت با سعادت حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه) را به عموم شیعیان جهان تبریک و تهنیت گفتند.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسکو، مدیریت شهری اسکو در پیامی ولادت با سعادت منجی عالم بشریت مهدی موعود(عج) را بر عموم شیعیان جهان تبریک و تهنیت گفتند. 

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

شمیم جان افزای نیمه شعبان، نوید ولادت گوهر آفرینش، خاتم الاوصیاء و مفخر الاولیاء را به عرشیان و زمینیان بشارت می دهد تا با ولادت آخرین ذخیره الهی امید به برپایی قسط و عدل در دل شیفتگان عدالت حیاتی دوباره یابد.

قرنهاست امید به ظهور منجی مصلح، در دلهای بیقرار صاحبدلان و شیعیان منتظر با معرفت و درک حکمت انتظار و زمینه سازی برای تکامل و پویایی گره میخورد تا با به بار نشستن بذر فطرت توحیدی جهانیان، از صمیم دل و جان به ندای آخرین فریادگر توحید، سفیر هدایت و وارث نبوت و ولایت لبیک گویند و با فروپاشی کاخ های پوشالی ظالمان و ستمگران، سیطره و طومار ظلم جهانخواران و بدطینتان درهم تنیده شود و شب ظلمانی انتظار مومنان و مستضعفان جهان به روشنی صبح امید، آرامش، صلح و صلاح بینجامد.

اینجانبان ضمن تبریک فرارسیدن نیمه شعبان، خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، عدل گستر گیتی، حضرت‌ بقية‌الله‌ الاعظم (عج) به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و عموم مردم متدین و ولایتمدار شهر اسکو و همه منتظران آن حضرت، از درگاه خداوند متعال تعجیل در فرج آن حضرت، بهروزی، سلامتی و تندرستی را برای همگان مسئلت داریم.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اسکو
 

دسته بندی ها :